bbdbureau beelddenken
 b ureaubeelddenken

 

Voor meer informatie
of aanmelding:

info@bureaubeelddenken.nl

annemarie   gerda
Drs. Annemarie van Hof
Gerda Witte

 


 

Signaleerders

   

Friesland
1 Martine Steensma, Mantgum, 058-2501038
   Steensma250@online.nl
   Leerkracht basisonderwijs.
2 Sietske Zwerver, Scharnegoutum, 06-5195803
   info@sterktalent.nl, www.sterktalent.nl
3 P.A. Houkema- Baars, Joure, 06-21446722
   Els.baars9@gmail.com

Groningen
1 Ans van der Meer- Boelen, Zuidbroek, 0598-453419
   aboelen.jmeer@kpnplanet
   Kinesiologe.
2 Mieke van Delden, Leek, 0594-514985
   mieke25@home.nl, www.in-huis.info
   DavisⓇcounselor.

Drenthe
1 Jolien Fokkens, Beilen
   info@devuurtoorn.nl www.devuurtoorn.nl

Overijssel
1 Ans Wildring, Deventer-Colmschate, 0570-510575
   www.answildring.nl
   Leerkracht-kinesioloog, Praktijk beelddenken en dyslexie Deventer.

Gelderland
1 Karin Weijers, Doetinchem, 06-12044422
   Karin.weijers@gmail.com, www.slimpuls.nl
2 Mieke Kolkman-Hurenkamp, Lichtenvoorde, 0544-378540
   miekekol@xs4all.nl
3 Anneke Hamming, Wezep (bij Zwolle)
   j.annekehamming@gmail.com
4 Andrea Muller, Epse, 06-38583659
   amuller1905@gmail.com
5 Anne-Mieke Tijselink, Winterswijk,
   0543-522939 of 06-13031317
   ruestijs@hetnet.nl
   Remedial Teacher.

Utrecht
1 Annemarie van Hof, Utrecht, 06-19179355
   avanhof@xs4all.nl
   Orthopedagoog.

Noord- Holland
1 Gerda Witte-Kuijs, Heerhugowaard, 072-5713163
   w.witte@planet.nl
2 Bertha van den Brink, Warmenhuizen, 0226-722006
   info@ppko.nl www.ppko.nl
   Pedagogische praktijk voor ouder en kind.
3 Ina Gaus, Santpoort-Zuid, 023-5383927.
   inagaus@hotmail.com
   DavisⓇdyslexie counselor, Kunstzinnig therapeut.

Zuid- Holland

Noord-Brabant
1 Nicole Dirksen-v.d. Bunt, Schijndel
   nicoledirksen12@gmail.com
   Lindgren counseling.
2 Dorothy Prinssen, Vierlingsbeek
   dprinssen@xs4all.nl
   Orthopedagoog.
3 Sigrid van de Riet, Best
   www.bestkids.nl
   Bestkids kindercoaching en opvoedingsadvies.

Limburg
1 Drs. Hannie Roefs, Maastricht, 043-3618194
   info@nachtoog.nl www.nachtoog.nl

België
1 Magda Jacobs, Antwerpen-Borgerhout
   www.boekinbeeld.be
   Boek in Beeld.